RN73H1JTTD6802C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6802C10
JLCPCB Part #
C4344764
Description
100mW 68kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS