RN73H2ETTD1641A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1641A25
JLCPCB Part #
C4353257
Description
1.64kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS