SG73S2BRTTD2201D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2201D
JLCPCB Part #
C6487355
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS