RN73H2ETTD1622F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1622F10
JLCPCB Part #
C4279637
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS