RN73H2ETTD1523D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1523D25
JLCPCB Part #
C3988599
Description
152kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS