SG73S2ERTTD4531D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4531D
JLCPCB Part #
C5894612
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS