RN73H2ETTD1381A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1381A10
JLCPCB Part #
C4242275
Description
1.38kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS