RN73H1JTTD1892B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1892B25
JLCPCB Part #
C4141525
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS