SG73P2ERTTD362G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD362G
JLCPCB Part #
C5894313
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS