SG73S2BTTD34R8F
MFR.Part #
SG73S2BTTD34R8F
JLCPCB Part #
C4068684
Description
-55℃~+155℃ 333mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS