RN73H2ETTD1182A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1182A25
JLCPCB Part #
C4072149
Description
11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS