RN73H2ETTD10R6F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R6F25
JLCPCB Part #
C3995065
Description
10.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS