RN73H2ETTD10R0D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD10R0D50
JLCPCB Part #
C3934196
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS