SG73S2ARTTD6201D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD6201D
JLCPCB Part #
C6221939
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS