RN73H2ETTD1013F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1013F25
JLCPCB Part #
C4331483
Description
-55℃~+155℃ 101kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS