SG73S2E1RTTD470G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD470G
JLCPCB Part #
C6679330
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS