RN73H2BTTD9421A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD9421A05
JLCPCB Part #
C3993350
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS