RN73H2BTTD9422A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD9422A05
JLCPCB Part #
C4148289
Description
250mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS