SG73G2ATTD4992C
MFR.Part #
SG73G2ATTD4992C
JLCPCB Part #
C6677402
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS