RN73H2ETTD1270A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1270A10
JLCPCB Part #
C4062679
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS