RN73H2BTTD89R8F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD89R8F50
JLCPCB Part #
C2544305
Description
-55℃~+155℃ 250mW 89.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS