HV732HRTTE334J
MFR.Part #
HV732HRTTE334J
JLCPCB Part #
C5765679
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS