RN73H2BTTD8981D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8981D100
JLCPCB Part #
C2544300
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS