RN73H2BTTD8871D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8871D50
JLCPCB Part #
C4281410
Description
250mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS