RN73R2BTTD1072B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD1072B10
JLCPCB Part #
C3959456
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS