RN73H2BTTD87R6D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD87R6D25
JLCPCB Part #
C4232598
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 87.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS