RN73H2BTTD8663F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8663F25
JLCPCB Part #
C2544526
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS