RN73H2BTTD8563C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8563C10
JLCPCB Part #
C2569419
Description
-55℃~+155℃ 250mW 856kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS