RN73H2BTTD84R5F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD84R5F100
JLCPCB Part #
C2544773
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS