RN73H2BTTD82R5F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD82R5F100
JLCPCB Part #
C2543158
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS