RN73H2BTTD8350A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8350A10
JLCPCB Part #
C4086761
Description
-55℃~+155℃ 250mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS