RN73H2BTTD80R6C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD80R6C10
JLCPCB Part #
C2569490
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS