RN731ETTP3650C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP3650C50
JLCPCB Part #
C4353356
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS