RN73H2BTTD7962C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7962C50
JLCPCB Part #
C2560134
Description
250mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS