RN73H2BTTD7962B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7962B50
JLCPCB Part #
C2560385
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS