RN73H2BTTD7962B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7962B10
JLCPCB Part #
C2574463
Description
250mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS