RN73R2ETTD2550F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2550F50
JLCPCB Part #
C2603906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS