RN73H2BTTD78R7B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD78R7B10
JLCPCB Part #
C2573944
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS