RN73H2BTTD7872A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7872A25
JLCPCB Part #
C2572150
Description
250mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS