RN73H2BTTD7771B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7771B25
JLCPCB Part #
C2559802
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS