RN73H1JTTD4483C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4483C50
JLCPCB Part #
C4360395
Description
-55℃~+155℃ 100mW 448kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS