AA1206JR-0768RL
MFR.Part #
AA1206JR-0768RL
JLCPCB Part #
C2116565
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS