RN73H2BTTD7153D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7153D100
JLCPCB Part #
C2542787
Description
250mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS