RN73H2BTTD7152D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD7152D100
JLCPCB Part #
C2542867
Description
250mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS