RN73H2BTTD7152C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD7152C10
JLCPCB Part #
C2568951
Package
1206
Description
250mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS