Y40231K20000T9W
MFR.Part #
Y40231K20000T9W
JLCPCB Part #
C4138061
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS