RN73H2BTTD6900A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6900A10
JLCPCB Part #
C4037622
Description
-55℃~+155℃ 250mW 690Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS