RN73H2BTTD6652A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6652A10
JLCPCB Part #
C3993131
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS