RN73H2BTTD6571C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6571C10
JLCPCB Part #
C3999196
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.57kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS