RN73H2BTTD6493D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD6493D50
JLCPCB Part #
C2544132
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS